1.6 CRDI - lekki świst

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

Lubią ten wątek: Bing [Bot]
AUTOR WĄTKU
_soma_
 

1.6 CRDI - lekki świst

02 sty 2008 18:42

witam,

dzisiaj czekalem na moja kijanke, dziewczyna miala mnie zabrac od kumpla. mam bardzo dobry sluch i podczas jej podjazdu pod blok slyszalem leciutki świst. slychac go na zewnatrz, nie w kabinie, sprawdzalem na luzie. czy też tak macie?? ja to słyszę ale moja dziewczyna nie.


p.s.przejechałem dopiero 650 km.

AUTOR WĄTKU
KZ
 

Re: 1.6 CRDI - lekki świst

02 sty 2008 19:34

_soma_ napisał(a):witam,

dzisiaj czekalem na moja kijanke, dziewczyna miala mnie zabrac od kumpla. mam bardzo dobry sluch i podczas jej podjazdu pod blok slyszalem leciutki świst. slychac go na zewnatrz, nie w kabinie, sprawdzalem na luzie. czy też tak macie?? ja to słyszę ale moja dziewczyna nie.


p.s.przejechałem dopiero 650 km.


Jeździłeś kiedyś turbodieslem ? Bo może turbosprężarkę słyszysz ?

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

02 sty 2008 19:44

Tego dźwięku nie da sie pomylić z niczym innym. Mi tak juz 25 000 km śpiewa. Nawet przy okazji jakiegoś testu w prasie też o tym wspominali.

AUTOR WĄTKU
_soma_
 

Re: 1.6 CRDI - lekki świst

02 sty 2008 19:56

KZ napisał(a):
_soma_ napisał(a):witam,

dzisiaj czekalem na moja kijanke, dziewczyna miala mnie zabrac od kumpla. mam bardzo dobry sluch i podczas jej podjazdu pod blok slyszalem leciutki świst. slychac go na zewnatrz, nie w kabinie, sprawdzalem na luzie. czy też tak macie?? ja to słyszę ale moja dziewczyna nie.


p.s.przejechałem dopiero 650 km.


Jeździłeś kiedyś turbodieslem ? Bo może turbosprężarkę słyszysz ?


turbo zalacza sie na wyzszych obrotach a nie od razu od poczatku, przynajmniej tak powinno byc

AUTOR WĄTKU
_soma_
 

02 sty 2008 19:56

vitaras napisał(a):Tego dźwięku nie da sie pomylić z niczym innym. Mi tak juz 25 000 km śpiewa. Nawet przy okazji jakiegoś testu w prasie też o tym wspominali.


no to mnie Prezes uspokoil :)

AUTOR WĄTKU
less
 

Re: 1.6 CRDI - lekki świst

02 sty 2008 22:09

_soma_ napisał(a):turbo zalacza sie na wyzszych obrotach a nie od razu od poczatku, przynajmniej tak powinno byc


Turbo dział przecież cały czas jak pracuje silnik (napędzane jest spalinami), a jedynie przy wyższych obrotach kręci się szybciej

Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl