czujnik temperatury

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
szano
Kierownik zmiany
 
Posty: 131
Dołączył(a): 04 wrz 2007 07:38
Lokalizacja: Żory
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, 1,6 Pb 135KM
2014, L+Limitowana

czujnik temperatury

12 cze 2014 16:45

Mój ceed 2014 ma dziwne wskazania temperatury zewnętrznej, czasami pokazuje temp od razu rzeczywistą, a czasami o 10 stopni za niską i po około 4 minutach rośnie do realnej,
Ma ktoś podobnie, bo w starym ceed od razu po odpaleniu pokazywał właściwą

red
 

Re: czujnik temperatury

12 cze 2014 17:58

Heh, obserwuję u siebie od kilku dni podobny objaw, tyle, że potrafi się "zawiesić" na jednej temperaturze na dużo dłużej niż kilka minut. I teraz sam nie wiem, czy taki jego urok, czy coś się już kroi. Na razie przypatruje się mu uważnie B)

ambresil
Klubowicz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 sty 2008 19:34
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: czujnik temperatury

29 lip 2014 18:34

Mam podobnie .Rano tj. ok 6.30 kiedy jadę do pracy w miarę szybko ( do 1min.) wskazuje temp.rzeczywistą .
Dojeżdżam do pracy ( ok. 7km) i mam np. 18 st. Przy powrocie do domu 14.30 po uruchomieniu pokazuje temp. z rana
tj. np. 18 st. , dopiero po przejechaniu ok. 2km ( 3 min ) temperatura zaczyna powoli rosnąć i po ok. 4 km mam 30 st.
"Zjawisko jest powtarzalne" i wskazuje na błąd softwarowy sterownika termometru - serwis nie stwierdził usterki .
Muszę zrobić foto wskazań wyświetlacza i termometru za szybą jednocześnie - może serwis wtedy mi uwierzy.
Ceed I 1.6 DOHC
Ceed II1.4 DOHC

falcon
Kierownik zmiany
 
Posty: 148
Dołączył(a): 07 gru 2011 20:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grupa: Kujawska

Re: czujnik temperatury

31 lip 2014 12:09

U mnie z kolei po umyciu samochodu na myjni bezdotykowej mam przez kilka godzin 22 st. (temperatura faktyczna 29-30 st.)

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl