Turbo Kamera w TVN Turbo !!!!

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Woody
 

27 mar 2009 11:39

gerard mam i od Ciebie, ale nie został on wykorzystany :)

AUTOR WĄTKU
gerard
 

27 mar 2009 12:30

easy easy
to był żarcik na rozluźnienie ciężkiego problemu ;P

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6544
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

01 kwi 2009 21:22

Właśnie wpadłem do domu i jest list z KMP!!!! Zapraszają mnie na piątek do W-wy w celu uzgodnienia warunków wymiany auta. Yes, yes, yes!!! :roll: good
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
roberteczka
 

01 kwi 2009 21:39

pioter napisał(a):Właśnie wpadłem do domu i jest list z KMP!!!! Zapraszają mnie na piątek do W-wy w celu uzgodnienia warunków wymiany auta. Yes, yes, yes!!! :roll: good


prima aprilis ??

AUTOR WĄTKU
Seba_02
 

Wymiana

01 kwi 2009 21:39

Pogratuluje jak pochwalisz sie nowym autkiem

:D

AUTOR WĄTKU
marcin-pulawy
 

01 kwi 2009 21:50

pioter napisał(a):Właśnie wpadłem do domu i jest list z KMP!!!! Zapraszają mnie na piątek do W-wy w celu uzgodnienia warunków wymiany auta. Yes, yes, yes!!! :roll: good


Bez procesu KMP auto by wymieniła,,,,akurat :D

AUTOR WĄTKU
Woody
 

01 kwi 2009 22:09

Czy to nie przypadkiem 1 kwietnia, powiedz szczerze jak to jest 8-)

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6544
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

02 kwi 2009 06:20

List podpisał Dyrektor Generalny ds. wymian aut na nowe i innych takich Prima Aprilis :D
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

02 kwi 2009 06:23


AUTOR WĄTKU
Slavobeer
 

ale pieprzysz człowieku !!!!!!!!!!

08 kwi 2009 12:48

ChÂłopie,
zrobiÂłeÂś z siebie durnia i tyle. Szkoda, Âże tacy ludzie jak neo1979 wogĂłle zgÂłaszajÂą jakieÂś zastrzeÂżenia nie majÂąc podstawowej wiedzy technicznej.
Piszesz, Âże test wykonaÂłeÂś z odlegÂłoÂści 20 cm. k**** ja mam doskonaÂły wzrok i mnie to wyglÂądaÂło na 5- do 10 cm, a przy ciÂśnieniu jakie potrafi daĂŚ myjka to zabĂłjstwo dla lakieru. [EDIT].
Nie wiem kim sÂą ludzie pracujÂący w KMP, ale na ich miejscu wytoczyÂłbym Ci proces i oficjalnie w telewizji (do ktĂłrej tak widzĂŞ siĂŞ pchasz) zabraÂł gwarancjĂŞ na lakier w tym aucie.
SwojÂą drogÂą, widziaÂłem ten film i widziaÂłem, Âże zapodaÂłeÂś na maksa wypasionÂą wersjĂŞ COMFORT a wiĂŞc MAX BIDA.
Dziêki Tobie tysi¹ce w³aœcicieli cee'dów bêdzie mia³o k³opot ze sprzeda¿¹ swoich samochodów, mam nadziejê, ¿e kiedyœ siê spotkacie i Ci za to podziêkuj¹ (oczywiœcie w odpowiedni sposób :D )

Znam dziesiÂątki przykÂładĂłw uszkodzeĂą lakieru przez ludzi pracujÂących na myjni rĂŞcznej. Oni doskonale wiedzÂą czym grozi mycie akrylowych lakierĂłw ze zbyt bliskiej odlegÂłoÂści.
Ja oczywi¶cie nie negujê wad fabrycznych, które siê pojawiaj±,Czyta³em w Auto ¦wiecie odpowied¼ KMP na zg³oszony problem i twierdz±, ¿e WSZYSTKIE TEGO TYPU REKLAMACJE BÊD¡ POZYTYWNIE ROZPATRYWANE.
WiĂŞc o co Wam ludzie chodzi ???
Ktoœ (KMP) nie umywa r¹k od wyrz¹dzonych szkód na autach, chce Wam pomóc i usun¹Ì te uszkodzenia (bez wzglêdu na technologiê, chodzi o efekt, jeœli bêdzie dobrze polakierowane i utrzymana gwarancja to wg mnie jest OK), a Wy po prawnikach ganiacie i chcecie nowych aut.

WracajÂąc do innych marek, bo juÂż poruszaliÂście ten problem, znam setki przykÂładĂłw bubli, wad, niedorĂłbek, wad lakieru, lakierowania aut w dostawach w markach takich jak: VW, SKODA, FORD, HONDA, CITROEN i wierzcie mi, Âże to co siĂŞ sÂłyszy o KIA to "kropla w morzu".
A wymieniane na potêgê silniki w Toyotach, o których nikt nie chce g³o¶no mówiæ to co? Gdzie ta jako¶æ i PSEUDOBEZAWARYJNO¦Æ Toyoty? Te dobre maj± J w numerze VIN na pocz±tku, reszta to ponoæ (wg mechaników z Toyoty) kupa gówna!!!!

To co tu czytam to KLASYCZNA, POLSKA WIEÂŚ I PIENIACTWO !!!

Z pozdrowieniami dla fachowca od mycia ciÂśnieniowÂą myjkÂą :)

ByĂŚ moÂże przyszÂły uÂżytkownik cee'da :)




neo1979 napisał(a):Instruktaz mycia juz w krĂłtce przed kamerÂą. Powiem... Zazwyczaj myjĂŞ auto z koncĂłwka mojej myjki cinieniowej ( ogrĂłdkowy karcher) z lanca oddalona o 30 - 40 cm od mytej powierzchni. Test na przyczepnoœÌ lakieru wykonywaÂłem 20 cm od powierzchni i przytrzymaÂłemw tym samym punkcie okoÂło 10 sekund wystarczyÂło zeby siĂŞ ÂłuszczyÂł. Ten sam test wykonaÂłem na 5 innych samochodach innych marek z oryginalnym lakierem tyle ze czas okoÂło 30 sekund( Suzuki, VW,Toyota,Jeep,Skoda). Tam tego efektu nie byÂło !!!



<span>Slavobeer</span> napisał(a):TY JESTEÂŚ NIENORMALNY I ZAPRASZAM CIÊ SERDECZNIE DO WROCÂŁAWIA TO JESZCZE CHÊTNIE POWIEM CI CO O TOBIE MYÂŚLÊ.



Slavobeer Jedno z pierwszych zdaĂą , ktĂłre napisaÂłeÂś na forum
jest EWIDENTNYM naduÂżyciem regulaminu forum.
W zwiÂązku z powyÂższym dostajesz ostrzeÂżenie. Jeszcze jedna wypowiedÂź w tym stylu i po prostu zostaniesz wysÂłany na przymusowy urlop. Nie bĂŞdziemy tolerowaĂŚ takiego zachowania. I dotyczy to nowych userĂłw jak i starych.
Ostatnio edytowano 08 kwi 2009 13:03 przez Slavobeer, łącznie edytowano 2 razy

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

08 kwi 2009 12:54

Apeluję o utrzymanie pewnego poziomu kultury na forum!

AUTOR WĄTKU
Slavobeer
 

08 kwi 2009 13:02

zajcol napisał(a):Apeluję o utrzymanie pewnego poziomu kultury na forum!


Sorry, ale jak to widzę i czytam te wypociny to mi się same palce rwą do napisania temu człowiekowi paru ciepłych słów.

Na co dzień jestem bardziej kulturalny:)

Avatar użytkownika
arturo
Kierownik
 
Posty: 545
Dołączył(a): 09 lip 2008 09:57
Lokalizacja: Kaźmierz
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 100KM
2020, m classic

08 kwi 2009 13:03

No to poleciales :(
Kia Ceed 1.4 C+ HB 2008r.
Obrazek
Kia Ceed 1.6 GDI L SW 2015r.
Obrazek

AUTOR WĄTKU
Slavobeer
 

08 kwi 2009 13:13

arturo napisał(a):No to poleciales :(


Być może poleciałem, to co widzicie to już po korekcie, pierwotnie było mniej "lajtowo".

Nienawidzę takich ludzi, powinni ich zamykać, izolować bo to zakała społeczeństwa. Świat bez takich ludzi byłby na prawdę inny, lepszy :)

Ale to auto, które masz na zdjęciu bardzo gustownie przerobione, przepiękne felgi, takie powinny z fabryki wychodzić :)
Ostatnio edytowano 08 kwi 2009 14:51 przez Slavobeer, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
topic
 

08 kwi 2009 13:55

<span>Slavobeer</span> napisał(a):Nienawidzę takich ludzi, powinni ich zamykać, izolować bo to zakała społeczeństwa. Świat bez takich ludzi byłby na prawdę inny, lepszy


..100 procent racji, resumen bicie piany i tyle.... :twisted:

Avatar użytkownika
linsky
Kierownik zmiany
 
Posty: 177
Dołączył(a): 04 cze 2008 08:23
Lokalizacja: Małkinia Górna

08 kwi 2009 14:11

<span>Slavobeer</span> napisał(a):ByĂŚ moÂże przyszÂły uÂżytkownik cee'da Smile


Na razie je pewnie tylko serwisujesz? :twisted:
Żyj i pozwól żyć innym!!!

AUTOR WĄTKU
Slavobeer
 

08 kwi 2009 14:17

linsky napisał(a):
<span>Slavobeer</span> napisał(a):ByĂŚ moÂże przyszÂły uÂżytkownik cee'da Smile


Na razie je pewnie tylko serwisujesz? :twisted:



No nieee, nie je¿d¿ê jeszcze kijank¹ :) ale pro_cee'd miodzio:)
ZaglÂądam czasem na Wasze forum z ciekawoÂści :)

Pozdrawiam i dziĂŞkujĂŞ pierwszym, ktĂłrzy mnie popierajÂą :)))

AUTOR WĄTKU
dankat
 

08 kwi 2009 16:10

Slavobeer napisał(a):
No nieee, nie je¿d¿ê jeszcze kijank¹ :) ale pro_cee'd miodzio:)
ZaglÂądam czasem na Wasze forum z ciekawoÂści :)

Pozdrawiam i dziĂŞkujĂŞ pierwszym, ktĂłrzy mnie popierajÂą :)))


No to kolego z mojej wypowiedzi nie bĂŞdziesz zadowolony.
1. Wszystkie epitety (wczeœniejszy post) u¿yte przez Ciebie du¿o mówi¹. I mówi¹ na Twoj¹ niekorzyœÌ. Du¿o mocnych niepotrzebnych s³ów o cz³owieku którego nie znasz.
2. ZakÂładam teÂż, Âże nie znasz ASO Kia. TakÂże nie znasz caÂłej sprawy, a gÂłos zabierasz. A byĂŚ klientem ASO Kia pomaga w zrozumieniu caÂłoÂści tematu (piszĂŞ tu o np. TTTM i caÂłej dÂługiej liÂście). PodejÂście ASO do klienta sam niestety przetestowaÂłem na sobie, sÂłynny temat szarpania przy 1800 obrotach w crdi.
3. Na mĂłj rozum "test mycia" byÂł pokazĂłwkÂą na potrzeby TV i Âłatwego, obrazowego pokazania problemu.

4. TeÂż chciaÂłbym wszystkim przypomnieĂŚ o sÂłowach poparcia dla neo1979 i pozostaÂłych jakie byÂły pisane po emisji programu.

Slavobeer kolego, pochwal siĂŞ swoim fachem. Piszesz o setkach jakiÂś tam przykÂładĂłw, ktĂłre znasz.

AUTOR WĄTKU
roberteczka
 

08 kwi 2009 16:39

Slavobeer napisał(a):
linsky napisał(a):
<span>Slavobeer</span> napisał(a):ByĂŚ moÂże przyszÂły uÂżytkownik cee'da Smile


No nieee, nie je¿d¿ê jeszcze kijank¹ :) ale pro_cee'd miodzio:)
ZaglÂądam czasem na Wasze forum z ciekawoÂści :)

Pozdrawiam i dziĂŞkujĂŞ pierwszym, ktĂłrzy mnie popierajÂą :)))


a kolega nie przypadkiem sfrustrowany pracownik KMP, ktĂłremu powierzono sprawĂŞ rozwiÂązania problemu "Âłuszczycy" ??

AUTOR WĄTKU
Woody
 

08 kwi 2009 16:45

roberteczka napisał(a):[quote=&quot;Slavobeer&quot;]
linsky napisał(a):
<span>Slavobeer</span> napisał(a):Być może przyszły użytkownik cee'da Smile


No nieee, nie jeżdżę jeszcze kijanką :) ale pro_cee'd miodzio:)
Zaglądam czasem na Wasze forum z ciekawości :)

Pozdrawiam i dziękuję pierwszym, którzy mnie popierają :)))


a kolega nie przypadkiem sfrustrowany pracownik KMP, któremu powierzono sprawę rozwiązania problemu &quot;łuszczycy&quot; ??


No ton wypowiedz o tym swiadczy :evil: niestety

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl