Gasnące kontrolki na desce rozdzielczej

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
aguyngueran
 

Gasnące kontrolki na desce rozdzielczej

11 lut 2008 11:45

Witam,

Jakiœ czas temu zgas³y mi dwukrotnie wszystkie kontrolki na desce rozdzielczej. Silnik nie zgas³, ale po ponownym w³¹czeniu siê kontrolek przez chwilê zachowywa³o siê to dziwnie - przyk³adowo kontrolka pasów kierowcy œwieci³a siê przez jakiœ czas po czym zniknê³a, zupe³nie jak przy uruchamianiu silnika. By³em w ASO z tym, posprawdzali wszystko, niestety na komputerze nic nie znaleŸli. Teraz identyczny problem ma mój brat któremu podczas jazdy sytuacja powtórzy³a siê kilkakrotnie (!!!). Piszê o drugim aucie, ¿eby by³a jasnoœÌ - wygl¹da to na jakiœ ogólny problem cee'da a nie konkretnego egzemplarza. Z jego obserwacji wynika, ¿e mo¿e mieÌ to coœ wspólnego z pasa¿erem z ty³u, który po tym jak siê przesiad³ problem znikn¹³. W moim przypadku jecha³em wtedy sam. Czy ktoœ z Was doœwiadczy³ podobnych problemów z kontrolkami deski rozdzielczej?

Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
kris
 

11 lut 2008 11:47

a komórka gdzie leżała ? była włączona ?

AUTOR WĄTKU
aguyngueran
 

11 lut 2008 11:51

Ja miałem swoją w kapocie w lewej kieszeni. Włączoną jak zwykle.[/quote]

AUTOR WĄTKU
aguyngueran
 

11 lut 2008 11:54

Brat miał koło popielniczki w "dołku" :)

AUTOR WĄTKU
kris
 

11 lut 2008 11:55

aguyngueran napisał(a):Ja miałem swoją w kapocie w lewej kieszeni. Włączoną jak zwykle.
[/quote]

był już ten temat. To na 99% komórka, staraj się ją trzymać jak najdalej deski - to podobno pomaga :)

AUTOR WĄTKU
aguyngueran
 

11 lut 2008 12:06

Dziękuję bardzo. Teraz jak wiedziałem jakich słów szukać udało mi się odnaleźć odpowiedni wątek. Postaram się obserwować zachowanie autka.

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

11 lut 2008 13:29

Czytaj w http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php? ... highlight= tam ten temat był poruszany

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

02 paź 2008 20:07

Podobno winą są zawieszające się radia wymieniane u mnie po zgłoszeniu problem z gasnącymi podświetleniami zegarów znikł :)

AUTOR WĄTKU
qzim
 

02 paź 2008 20:14

a czy to zależy w jakikolwiek sposób od modelu komórki, bo juz mialem kilka telefon se oraz iphona obok popielniczki i nigdy mi sie nic takiego nie przytrafilo, wiec moze to tylko nokie?;)

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

02 paź 2008 20:25

Czytałeś poprzedni post podobno to jest od zawieszającego się radia :?

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl