Otwarcie klapki wlewu paliwa

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
KZ
 

Otwarcie klapki wlewu paliwa

01 wrz 2007 13:16

Jechałem wczoraj do Radomia (na trening AirShow), bak prawie pusty, rano miałem tankować - podjechałem na stację i jak mocno albo lekko nie ciągnąłem za wajchę, klapka się nie otwierała...
Skończyło się na otwarciu śrubokrętem pożyczonym od kumpla którego zabierałem po drodze, ale ciśnienie mi się podniosło zdrowo bo daleko na tym co miałem w baku bym nie zajechał...

Teraz już działa dobrze...

AUTOR WĄTKU
sevi
 

01 wrz 2007 19:31

Jak narazie nie mam z tym zadnych problemów :D

AUTOR WĄTKU
reni
 

01 wrz 2007 21:12

Hi
Ja tez nie mam problemow, chociaz czytalem ze niektorzy urwali klapke. Rzeczywiscie jest dosc delikatna w porownaniu do innych marek. Ale podoba mi sie miejsce gdzie mozna zachaczyc korek ....

AUTOR WĄTKU
marko
 

05 wrz 2007 05:30

Panowie, macie nowe auto, w czym problem !!!??? Jest auto-asistance, jeśli tylko macie chwilę czasu aby poczekać to za to zapłaciliście aby przyjechali i zrobili. A śrubokręt do klapki nie za bardzo mi pasuje.
Ps: Oby mi i nikomu innemu nie stała się taka lub inna złośliwa awaria!!!
Pozdro i niech moc KIA będzie z wami

AUTOR WĄTKU
Puhaal
 

Re: Otwarcie klapki wlewu paliwa

05 wrz 2007 10:44

Szkoda klapki traktować śrubokrętem. Otwórz instrukcję, tam jest patent nr dwa, jak zaradzić niedziałającemu cynglowi od klapki wlewu. Musisz się dostać pod obicie w bagażniku od strony wlewu, powinna się tam znajdować linka do otwierania klapki. Jest w Cerato, Sportage, Sorento i Opirusie, więc i w Ceedzie też musi być.
BTW - szkoda tych dwóch pilotów z Grupy Żelazny. R.I.P.
Pzdr

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl