likwidacja wgniecenia na drzwiach

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

likwidacja wgniecenia na drzwiach

03 wrz 2008 23:26

witam,

w maju zauważyłem na tylnych drzwiach małe wgniecenie, powstałem w wyniku uderzenia na parkingu gwałtownie otwieranymi drzwiami parkującego obok samochodu. wgniecenie nie było głębokie /pod palcami/ lecz w znacznym stopniu załamywało światło i było bardzo widoczne - szczególnie na dużej gładkiej powierzchni tylnych drzwi. malowanie całych drzwi nie wchodziło w grę ze względu na cenę (600-700 PLN). w związku z tym namierzyłem w sieci firmy zajmujące się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania - nie jest ich w Polsce za dużo ;) - może 4-5. skontaktowałem się najpierw z firmą z Mesznej /Paweł Gębala/ i umówiłem się wstępnie na wakacje przy okazji rowerowego wypadu do Żywca/Wisły. Dzwoniąc do gościa by potwierdzić termin dowiedziałem się, że nie mogę teraz przyjechać bo jest w Krakowie "na gradobiciu" i najbliższy wolny termin ma .... w listopadzie. zaproponowałem, że wpadnę po drodze do Krakowa i może znajdzie jakieś wolny termin /15-30min/ dla wcześniej umówionego klienta /czyli dla mnie/ - niestety chęć "masowego zarobku" wygrała z solidnością i życzliwym traktowaniem pojedynczego klienta - no ale to jego prawo. a moje, żeby o tym napisać :) .

Przy okazji wyjazdu do Katowic skontaktowałem się z Panem Krzysztofem (firma Bytomski) z Łączy koło Bytomia. Bez żadnych problemów umówiłem się na naprawę, która przebiegła bardzo sprawnie i fachowo. Nie ma żadnego najmniejszego śladu po wgnieceniu (aż się nie chce wierzyć – prawdziwy majstersztyk ! ! !) Na marginesie dodam, że i cena była lepsza niż ta zaproponowana przez firmę z Mesznej.

Dla zainteresowanych podaję namiary

"BYTOMSKI"
Łącza k/ Gliwic, ul. Szkolna 64

032 760 71 12
0504 665 049
0506 692 125

pioteer
 

Re: likwidacja wgniecenia na drzwiach

03 wrz 2008 23:47

EMWU napisał(a):...
Na marginesie dodam, że i cena była lepsza niż ta zaproponowana przez firmę z Mesznej.


witaj,
podaj rzad wielkosci + jesli masz fotke przed i po ;-)

pozdr.piotr

Avatar użytkownika
arturo
Kierownik
 
Posty: 545
Dołączył(a): 09 lip 2008 09:57
Lokalizacja: Kaźmierz
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 100KM
2020, m classic

04 wrz 2008 06:51

Wiam.

A ile taka "przyjemnosc" kosztuje?

Pozdrawiam

e2rdo
 

04 wrz 2008 09:08

arturo napisał(a):Wiam.

A ile taka "przyjemnosc" kosztuje?

Pozdrawiam

no właśnie
ja też mam jedna wgniotke i zastanawiam się czy jest sens to robić bo nie wiem ile to kosztuje...

kuba.p
 

04 wrz 2008 10:06

Dzwoniłem do gościa (zaznaczam że należy dzwonić na komórkę, stacjonarny nie działa). Usunięcie ok 5 wgnieceń po gradobiciu wstępnie oszacował na 200zł. Tylko z terminami u niego kiepsko.

AUTOR WĄTKU
EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

Re: likwidacja wgniecenia na drzwiach

04 wrz 2008 19:03

pioteer napisał(a):
EMWU napisał(a):...
Na marginesie dodam, że i cena była lepsza niż ta zaproponowana przez firmę z Mesznej.


witaj,
podaj rzad wielkosci + jesli masz fotke przed i po ;-)

pozdr.piotr



tajemnica handlowa 8-) - ale powiem tyle, że nawet nie starczyłoby na dobrą flaszkę... ;) :)

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl