oświetlenie wnętrza - cos nie tak :(

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Pajączek
 

oświetlenie wnętrza - cos nie tak :(

23 paź 2007 21:50

Witajcie, no zmartwiła mnie dziś kijanka - przebieg dopiero 700 km . Nie wiem czy ja coś wcisnąłem , czy oswietlenie wnętrza się popsulo - to pewnie jakis drobiazg, ale mnie martwi - po wyjęciu kluczyka ze stacyjki zawsze właczalo sie oswietlenie wnetrza w podsufitce, a dzis...nie dziala:( ..gasze silnik, wyciągam kluczyk i nic, ciemno:( Mial ktoś taki przypadek?? Dodam, ze po otwarciu drzwi swiatlo sie zapala, a po zamknięciu pilotem gasnie jak nalezy, tylko po wyjeciu kluczyka ze stacyjki juz nie pali.....pozdrawiam wszystkich

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

23 paź 2007 21:54

u mnie od poczatku tak jest, ze po wyjeciu kluczyka nie swieci

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
Pajączek
 

23 paź 2007 21:56

U mnie na bank do dzis świeciło jak wyjmowałem kluczyk ze stacyjki, tez masz moze cos nie tak ...hmm...pojade do ASO niech zobaczą

AUTOR WĄTKU
wilam
 

24 paź 2007 10:41

u mnie tak jak u gbeara zapala się dopiero po otwarciu drzwi, a nie już po wyjęciu kluczyka

AUTOR WĄTKU
Black
 

24 paź 2007 11:20

az z cieakawosci sam sprawdze u siebie jak to jest heheehe.... jakos nie zwracalem na to wczesniej uwagi.. :P

AUTOR WĄTKU
Pajączek
 

24 paź 2007 16:26

Jednak ubzurałem sobie z tym swiatłem..hehe...ojciec ma tak w Passacie i moze dlatego mi się coś wkręcilo - byłem w ASO sprawdzili w dwoch innych samochodach i rzeczywiscie po wyjeciu kluczyka nie swieci :) ..pośmielismy sie tylko i tyle, no nic - koniec wątku ...namąciłem tylko , sorki ;)

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

24 paź 2007 17:05

diabloo closed
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl