3 dni i kradzież

Bezpieczeństwo... / Safety

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
miccal
 

16 lip 2008 20:22

mapy macie orginalne,, rozumiem ze empetujki także , , ,?

AUTOR WĄTKU
roodie
 

16 lip 2008 20:48

patrz no miccal, dwa miesiące jazdy i zupełnie zapomniałem że radyjko czyta ten format, muszę koniecznie przetestować usb, dzięki

wracając do tematu, conrade - łączę się w bólu

chciałbym wierzyć w to, że to pech i głupi wybryk nieletniego kolekcjonera migaczy, bo kto normalny mógłby się pokusić o migacz
:?

AUTOR WĄTKU
wik
 

17 lip 2008 07:16

<span>miccal</span> napisał(a):rozumiem ze empetujki także , , ,?


Nie mam ani jednego mp3. Co prawda dostałem w prezencie od salonu pendrive 4gb, próbowałem wgrać tam swoje płyty CD, ale to zajmuje tyle czasu, że chwilowo zarzuciłem tę czynność.
Wożę więc obecnie swoje płyty i wymieniam co jakiś czas. Obecnie na pokładzie są Enigmy, UB40 i jeden.....Chopin.... :oops:

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

17 lip 2008 07:19

Wik

Na twoim miejsc zgrał bym wszytkie CD na jedną w formacie MP3 :)

nie bedzie to piracto bo masz orygimały a ile miejsca zyskasz :)

AUTOR WĄTKU
wik
 

17 lip 2008 07:23

Grzech.
Wolę format wma. Właśnie wgrywam piosenki w tej postaci na pendriva, ale jak mówię, zajmuje to tyle czasu, bo nie chcę w czambuł wszystkiego zgrywać. Trzeba każdą płytę na nowo przesłuchać, wybrać...itd.

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

17 lip 2008 07:30

:)

no to masz zajecia na troche :)
Je lece po całości i na łatwizne wszytko w MP3 na płytke i do autka :)

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

17 lip 2008 09:25

Grzech napisał(a)::)

no to masz zajecia na troche :)
Je lece po całości i na łatwizne wszytko w MP3 na płytke i do autka :)
dokładnie tak samo robie
format mp3 u mnie to już podstawa i nie wyobrażam sobie abym mógł słuchać tylko 20 piosenek na jednej płycie jak mogę ich słuchać 100

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

17 lip 2008 09:27

I na ddatekk wiesz czego złuchasz na oryginale CD masz tytuły wyświetlane track 1 itp... a na MP3 masz wykonawce i tytył łatwiej znaleść ulubioną piosenke :)

Poprzednia strona
Powrót do Bezpieczeństwo

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl