Światło przeciwmgielne tylne

Bezpieczeństwo... / Safety

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
q8122
 

ÂŚwiatło przeciwmgielne tylne

28 lis 2007 20:58

Czy ktoś zwrócił uwagę na tylne światła przeciwmgielne; świeci tylko z prawej strony, z lewej brak żarówki. Czy ten brak jest zamierzony a więc zgodny z przepisami a może jednak to przejaw sknerstwa. Co za żarówka i w jaki sposób ją założyć ?.

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

28 lis 2007 21:30

U mnie swieci tylko lewa. W prawej nie ma żarówy.

AUTOR WĄTKU
less
 

Re: ÂŚwiatło przeciwmgielne tylne

28 lis 2007 21:31

q8122 napisał(a):Czy ktoś zwrócił uwagę na tylne światła przeciwmgielne; świeci tylko z prawej strony, z lewej brak żarówki. Czy ten brak jest zamierzony a więc zgodny z przepisami a może jednak to przejaw sknerstwa. Co za żarówka i w jaki sposób ją założyć ?.


Jesteś pewnien że z prawej a nie z lewej jest ta żarówka. U siebie jeszcze nie sprawdzałem, ale w moich poprzednich oplach była tylko po lewej (czyli za kierowcą) więc nie jest to jakieś ponadnormatywne sknerstwo KIA.

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6534
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

28 lis 2007 21:40

W wielu autach przeciwmgielne jest tylko z jednej strony - jest to zgodne z przepisami. U mnie w np. w Foce w tylnym zderzaku z jednej strony jest przeciwmgłowe, z drugiej (symetrycznie) światło cofania
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
less
 

28 lis 2007 21:49

Ale w wielu też z zewnątrz wygląda że światła są symetryczne (tak miałem w 2-ch oplach) a pod spodem tylko jedna żaróweczka

AUTOR WĄTKU
q8122
 

Re: ÂŚwiatło przeciwmgielne tylne

28 lis 2007 21:54

less napisał(a):
q8122 napisał(a):Czy ktoś zwrócił uwagę na tylne światła przeciwmgielne; świeci tylko z prawej strony, z lewej brak żarówki. Czy ten brak jest zamierzony a więc zgodny z przepisami a może jednak to przejaw sknerstwa. Co za żarówka i w jaki sposób ją założyć ?.


Jesteś pewnien że z prawej a nie z lewej jest ta żarówka. U siebie jeszcze nie sprawdzałem, ale w moich poprzednich oplach była tylko po lewej (czyli za kierowcą) więc nie jest to jakieś ponadnormatywne sknerstwo KIA.


Sory, pomieszały mi się strony.

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

28 lis 2007 22:05

Krótko to jest prawie standart temat powinien zostać zamknięty

AUTOR WĄTKU
lenarty
 

28 lis 2007 22:50

Hahahaha! :) no to mnie panowie rozbawiliście, nie ma co! czy Wy w ogóle oglądaliście kiedyś swój samochód? Przecież z jednej strony (bodaj z prawej) jest pod zderzakiem białe światło cofania, a po przeciwnej - czerwone przeciwmgielne. Ten wątek jest w stylu wątku o zbyt szybkiej pracy wycieraczek na 1 biegu, gdy to kilka osób nie zorientowało się, że to tzw. tryb pracy przerywanej z regulacją częstotliwości :)

Powrót do Bezpieczeństwo
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl