części na gwarancji

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
piotron1
 

części na gwarancji

02 gru 2008 15:04

hej
na rocznych przeglądach wymieniają olej filtry i inne duperele to koszt około 700 zł.
a jak nawali co innego np silentblock, wahacz lub coś innego czy kia wymienia to bezpłatnie czy nie klocki to rozumiem że ja za to płacę ale za jakie części nie płacę jak wiecie to napiszcie :) generalnie co obejmuje ta 7-letnia gwarancja

pozdr

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

02 gru 2008 17:50

masz dokładnie napisane w gwarancji /książeczce/ co wchodzi a co jest wyłączone z gwarancji... wystarczy poczytać...

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

02 gru 2008 21:24

<span>EMWU</span> napisał(a):gwarancji /książeczce/

przeczytajmy instrukcję obsługi i będziemy wiedzieć ;)

AUTOR WĄTKU
piotron1
 

03 gru 2008 08:27

jeszcze nie mam takiej książeczki bo jestem na etapie kupna ceeda i własnie zbieram informacje na infolini oczywiście nic nie wiedzą

AUTOR WĄTKU
Lord Boss
 

03 gru 2008 11:25

Gwarancją nie są objęte części takie jak klocki bo one się zużywają. wszelkie naprawy gwarancyjne są bezpłatne. czyli np coś ci się dzieje z silnikiem serwis naprawia ci to bezpłatnie. chyba że udowodnią że była jakaś ingerencja lub uszkodzenie mechaniczne

AUTOR WĄTKU
less
 

03 gru 2008 16:41

piotron1 napisał(a):jeszcze nie mam takiej książeczki bo jestem na etapie kupna ceeda i własnie zbieram informacje na infolini oczywiście nic nie wiedzą


Miałem ten sam dylemat i zastanawiałem się czy te 7 lat gwarancji to nie pic na wodę. W salonie poprosiłem o przesłanie tekstu gwarancji w formacie PDF, poczytałem i zamówiłem ceeda. Niestety było to już przeszło rok temu więc nie zachowałem tego pliku, ale poproś w którymś salonie to Ci przeslą i będziesz miał dokładne info

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6534
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

04 gru 2008 08:04

To akurat jest ogólna zasada u wszystkich producentów wszelakich dóbr konsumpcyjnych - gwarancji NIE PODLEGAJĄ części żyżyte w warunkach normalnej eksploatacji, natomiast NIEODPŁATNIE są naprawiane/wymieniane wszelkie części, które posiadają wadę materiałową. Czyli klocek hamulcowy wytarty hamowaniem po przebiegu 60 kkm zostanie wymieniony odpłatnie, ale ten sam klocek, w którym pęknie okładzina po przebiegu 5 kkm, zostanie wymieniony w ramach gwarancji. Żadna filozofia.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl