Auto demo

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
toomas
 

Auto demo

24 gru 2008 14:13

Witam.
Rozglądam się za autkiem. W rozmowie z dealerem dowiedziałem się, że jak chcę to mogą sobie zamówić ceed'a, oni wezmą go na demo i po 6 miesiącach sprzedadzą mi 10% taniej. To była wstępna rozmowa więc może upust będzie większy. Autka mają z przebiegiem 1500-2000. Teraz się zastanawiam czy warto. Interesuje mnie O+ z autoklimą, ESP, czujniki parkowania.

Dzięki za jakieś rady.
Pozdrawiam
Tomek

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

24 gru 2008 14:36

10% to mało moim zdaniem. Zastanawiał bym się nad tym tematem ale z większym upustem. Bierz pod uwagę że samochód będzie używany ( chwilowo ale z różnym skutkiem :twisted: ) przez dużą grupę początkujących kierowców.
20% to upust waty przemyślenia



Wesołych Świąt
:!:
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6534
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

24 gru 2008 14:38

Na nic tu nasze rady - to Ty musisz sam zdecydować, czy chcesz nówkę czy za parę tysi taniej auto, którym jeździły setki różnych osób, pierdziały w Twój fotel, sprawdzały osiągi jazdy na odcięciu na zimnym silniku i możliwość podjazdu z V 50 km/h pod 20 cm krawężnik, itp.
Ja tam zawsze nowy jeśli jako przeciwwaga jest demówka po pół roku pracy w salonie.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
toomas
 

24 gru 2008 14:41

No macie racje. Muszę to przemyśleć czy się w ogóle opłaca :) Pytałem o takie auta (demo) jeszcze w renault i tez mówią o 10% :))

AUTOR WĄTKU
Woody
 

24 gru 2008 14:47

no ja kupilem takie auto okolo 12tys taniej takze O+ wiec to prawie 20%

AUTOR WĄTKU
toomas
 

24 gru 2008 15:00

Pogadam jeszcze poważniej z dealerem. Zobaczymy jak będzie. Dzięki za sugestie.

AUTOR WĄTKU
Woody
 

24 gru 2008 19:58

Toomas pogadaj ale stanowczo, to naprawde jest oplacalna oferta auto demo, ja dostalem upust taki jak napisalem w tym opony zimowe ktore sam sobie wybralem. Powodzenia

AUTOR WĄTKU
makler222
 

26 gru 2008 19:25

ja tam bym w takim przypadku kupiłbym nowy jeśli oferują tylko 10% upustu, mi wciskali półtora rocznego o przebiegu 35 000 km z rabatem 15%tylko no i wziąłem nowego, bo nowy to nowy :P

AUTOR WĄTKU
toomas
 

26 gru 2008 19:51

Będę walczył:) Jak nie popuszczą to niestety chyba zrezygnuje z ceeda i kupie megana bo cena nowego będzie dla mnie niższa niż ceeda...No a megane ma jeszcze ten plus że jest po liftingu i nie ma wad wieku dziecięcego. Wiem, że jest opinia, że nie kupuje się aut na F ale jakoś w to nie wierzę :)

AUTOR WĄTKU
wujekcybul
 

26 gru 2008 19:56

toomas napisał(a):Będę walczył:) Jak nie popuszczą to niestety chyba zrezygnuje z ceeda i kupie megana bo cena nowego będzie dla mnie niższa niż ceeda...No a megane ma jeszcze ten plus że jest po liftingu i nie ma wad wieku dziecięcego. Wiem, że jest opinia, że nie kupuje się aut na F ale jakoś w to nie wierzę :)


Ja na pro ceed kupilem auto demo i mialem bez mala 10 tys taniej pol roczne z malutkim przebiegiem

AUTOR WĄTKU
lancer
 

26 gru 2008 20:52

Wrocław GAM ul. Żmigrodzka 249e sprzedaje :
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7353345
za 55000zł upust 7600zł
lub
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7353421
demo, 3500km cena 62500zł

<span>toomas</span> napisał(a):Będę walczył Jak nie popuszczą to niestety chyba zrezygnuje z ceeda i kupie megana bo cena nowego będzie dla mnie niższa niż ceeda...No a megane ma jeszcze ten plus że jest po liftingu i nie ma wad wieku dziecięcego. Wiem, że jest opinia, że nie kupuje się aut na F ale jakoś w to nie wierzę


toomas ile chcesz wydać na swojego Ceeda?? Pozdrawiam :)

AUTOR WĄTKU
microbi
 

26 gru 2008 21:11

W rozmowie z dealerem dowiedziałem się, że jak chcę to mogą sobie zamówić ceed'a, oni wezmą go na demo i po 6 miesiącach sprzedadzą mi 10% taniej.


Kupić samochód demo to tak jak chodzić do burdelu. Kosztuje taniej niż żona lub kochanka. A to, co ty chcesz zrobić, to oddać narzeczoną do burdelu aby potem się z nią ożenić :twisted:

AUTOR WĄTKU
abes
 

26 gru 2008 21:35

Buahahahaa :lol:

AUTOR WĄTKU
toomas
 

27 gru 2008 09:20

Celuje tylko w kombi. Wersja O+ doposażona o klime, alarm, czujniki cofania i ESP. Cennikowo wychodzi 66100. i tyle raczej max będę mógł wydać...

PS. silnik benzynowy 1.6
Ostatnio edytowano 27 gru 2008 09:23 przez toomas, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
toomas
 

27 gru 2008 09:22

microbi napisał(a):W rozmowie z dealerem dowiedziałem się, że jak chcę to mogą sobie zamówić ceed'a, oni wezmą go na demo i po 6 miesiącach sprzedadzą mi 10% taniej.


Kupić samochód demo to tak jak chodzić do burdelu. Kosztuje taniej niż żona lub kochanka. A to, co ty chcesz zrobić, to oddać narzeczoną do burdelu aby potem się z nią ożenić :twisted:


Mam inne zdanie na ten temat ale każdy ma prawo do własnego zdania. Na razie rozglądam się i badam rynek.

Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl