Problem z "bijącymi" kołami

Układ kierowniczy, koła, opony, felgi, hamulce itp.

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
slavo1972
 

Re: Problem z "bijącymi" kołami

07 maja 2012 21:40

Goodyear i Dunlop to ten sam koncern i te same powtarzające się problemy z biciem opon.Jeśli nie chcesz problemów to wybierz opony z koncernu Continental.

AUTOR WĄTKU
hacker
 

Re: Problem z "bijącymi" kołami

07 maja 2012 21:43

Albo albo bridgestone - zawsze byłem z nich bardzo zadowolony :P

AUTOR WĄTKU
slavo1972
 

Re: Problem z "bijącymi" kołami

07 maja 2012 23:03

Bardziej konkretnie łącząc mój typ i hackera.
-klasa średnia : UNIROYAL RainExpert
-klasa premium: CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 lub BRIDGESTONE ER300 Ecopia.
Tych opon sprzedaję i montuję bardzo dużo i nigdy nie miałem reklamacji.Natomiast Danlopa i Goodyeara sprowadzam klientom na specjalne życzenie.Reklamacji na bicie i buczenie podczas jazdy było całkiem sporo.Co prawda w większości zostały pozytywnie rozpatrzone przez Goodyear Polska ale po co robić sobie niepotrzebnie kłopoty.Sam jakieś 10 lat temu skusiłem się na Goodyeary Duragrip i mimo,że dysponuję maszynami z najwyższej półki (test drogowy,skan laserowy,otymalizacja) to bicia w zakresie prędkości 80 -90 km/h nie mogłem wyeliminować.Mimo pozytywnie rozpatrzonej reklamacji to były ostatnie opony tego koncernu na moich samochodach.Teraz tylko Uniroyal i Continental.Na ceedzie aktualnie właśnie ContiPremiumContact 5

AUTOR WĄTKU
vero
 

Re: Problem z "bijącymi" kołami

08 maja 2012 17:09

Dzięki bardzo za podpowiedzi :) Mam nadzieję, ze to drugie podejście do kompletowania kół zakończy się sukcesem (niekoniecznie krwawym :)). Za to chyba powinienem wziąć urlop na myślenie i analizowanie tych wszystkich danych :)

pozdrawiam

Poprzednia strona
Powrót do Zawieszenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl