Opony

Układ kierowniczy, koła, opony, felgi, hamulce itp.

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
R@D
 

Opony

20 paź 2007 12:27

Właśnie się przymierzam do kupna nowych kapci na zimę i tak się zastanawiam na czym jeżdżą inni użytkownicy Kijanek :D
Używacie letnich i zimowych czy cały sezon na uniwersalnych? Jak często kupujecie nowe? No i oczywiście jakie firmy preferujecie?

Ja zawsze mam komplet zimowych i letnich i na jednych gumach nie jeżdżę więcej niż dwa sezony. Zawsze kupowałem GoodYeary, Micheliny czy Pirelli ale niestety teraz mam mało kasy i muszę wybrać coś tańszego. Kormorany cyz inne Dębice odpadają w przedbiegach bo mam uraz do tych firm zastanawiam się nad Fuldą Kristall Montero 2 i Barumem Polaris 2. Ktoś na nich jeździł?

AUTOR WĄTKU
KZ
 

Re: Opony

20 paź 2007 13:07

R@D napisał(a):Ja zawsze mam komplet zimowych i letnich i na jednych gumach nie jeżdżę więcej niż dwa sezony. Zawsze kupowałem GoodYeary, Micheliny czy Pirelli ale niestety teraz mam mało kasy i muszę wybrać coś tańszego. Kormorany cyz inne Dębice odpadają w przedbiegach bo mam uraz do tych firm zastanawiam się nad Fuldą Kristall Montero 2 i Barumem Polaris 2. Ktoś na nich jeździł?


I Fulda i Barum to ten sam syf co Dębica czy Kormoran czyli druga liga marek europejskich. Z Fuldą mam bardzo złe doświadczenia...
Kup co to tańsze, jeżeli na GY czy Michelin nie masz kasy...

AUTOR WĄTKU
less
 

20 paź 2007 13:21

Barumów nie polecam - miałem w rozmiarze 195/65R15 i po dwóch sezonach mało z nich zostało, a ponadto słąbe były na śniegu na mokrym i na suchym asfalcie. Jak już masz wybierać z tanich to polecam Sava Eskimo bo są zdecydowanie najlepsze z najtańszych co potwierdzają testy ADAC

AUTOR WĄTKU
tomek242
 

20 paź 2007 13:52


Powrót do Zawieszenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl