Klucz do kół -

Układ kierowniczy, koła, opony, felgi, hamulce itp.

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

Klucz do kół -

27 paź 2007 21:16

Szczeście mnie nie opuszcza i ciągle sie czegos ucze.

Na lato mam fele ATT 650, na zime oryginalne KIA - wszystko alusy.

Dzisiaj sobie grzecznie do tesciow zajechalem, coby przemienić kola na zimowe i ....

okazalo sie, ze klucz do kol oferowany w zestawie nie miesci sie w otworach w felgach ATT. Inne są też nakrętki oryginalne i w att.

I dzieki temu jestem lzejszy o 35 PLN, ktore na klucz do kol wydalem :evil:

W razie zlapanie kapcia, normalnie bym musial Assistance wzywac - normalnie nie do pomyslenia diabloo

i tym optymistycznym akcentem polecam kazdemu sprawdzic, czy swoim kluczem do kol jest w stanie odkrecic srubki, jezeli dorzucal inne felgi do auta :twisted:

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

vitaras
 

27 paź 2007 21:33

Nic nie wspominaj o alusach. Co mi sie które podobaja to nie ma wymiaru. A jak juz znajdę jakieś w realu i przymierzam, to po kwadransie przestaja mi sie podobać. Wszystkie optycznie pomniejszają koło! Kołpak daje złudzenie ,że kółko jest większe. wrrrrrrrrrr..........

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

29 paź 2007 21:00

a mi ładnie rancik na oponce zimowej spasował się z kołpaczkiem idealnie wręcz ale wyglądają zimówwki na mniejsze niż letenie
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

lalas
 

01 lis 2007 00:15

vitaras napisał(a):Nic nie wspominaj o alusach. Co mi sie które podobaja to nie ma wymiaru. A jak juz znajdę jakieś w realu i przymierzam, to po kwadransie przestaja mi sie podobać. Wszystkie optycznie pomniejszają koło! Kołpak daje złudzenie ,że kółko jest większe. wrrrrrrrrrr..........


ehh dokładnie, tyle ładnych felg na rynku, ale oczywiście z 5x114,3 wybór ograniczony :evil:

masiu
 

05 lis 2007 15:26

ja ju¿ ostatnio mia³em kasê w nourato wyci¹gaÌ bo sta³y dezent f za 1300 z³ komplet 16' - jakiœ goœÌ zamówi³ i nie odebra³ wiêc je tanio sprzedawali - ale niestety by³y 5x108 i nic z tego za 5x114 za¿yczy³ sobie goœÌ 450 za szt :(

AndrzejM
 

01 kwi 2008 20:34

Tak też to znam gebar kupiłem wczoraj ATT540 :D a dziś klucz w lidll za 14,99 bo orginał do d... :mrgreen:

Grzechu
 

Re: Klucz do kół -

01 kwi 2008 20:44

gbear napisał(a):
W razie zlapanie kapcia, normalnie bym musial Assistance wzywac - normalnie nie do pomyslenia diabloo


I tak by nie przyjechał. Drugim takim przypadkiem gdzie asistance nie reaguje jest brak paliwa.
ps. gdzie są schowane te klucze w aucie?
Jest tam tez lewarek?

AndrzejM
 

01 kwi 2008 20:48

Grzechu chyba brak u Ciebie Ceed'a wystarczyzajrzeĂŚ do bagaÂżnika wszystko na mejscu :oops: :?

Grzechu
 

01 kwi 2008 20:51

AndrzejM napisał(a):Grzechu chyba brak u Ciebie Ceed'a wystarczyzajrzeĂŚ do bagaÂżnika wszystko na mejscu :oops: :?


Kurcze ja tego nie mam, wczoraj dopiero odebraÂłem wiec moÂże jeszcze mi nie wpadÂł w rĂŞce. Jutro poszukam.

AndrzejM
 

01 kwi 2008 20:55

Człowieku! Jak Ty autko odebrałeś chyba pierwsze w Twoim życiorysie :?:

q8122
 

01 kwi 2008 20:57

<span>AndrzejM</span> napisał(a):klucz w lidll za 14,99 bo orginał do d... Mr. Green

a sprawdzałeś czy ten klucz pasuje do alusów tj czy mieści się w otworach alusów.

AndrzejM
 

01 kwi 2008 21:02

no Właśnie ten pasuje a orginał jest za gruby i nie wchodzi :D

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

01 kwi 2008 21:03

Jak zamawiaÂłem cee'da, to zamĂłwiÂłem w salonie alusy ATT. PoniewaÂż byÂła jeszcze zima, alufelgi z oponami zabraÂłem w bagaÂżniku. Dopiero jak chciaÂłem zmieniĂŚ zimowe na letnie. ZorientowaÂłem sie, Âże potrzebny jest inny klucz.
:roll:

Grzechu
 

01 kwi 2008 21:09

AndrzejM napisał(a):Człowieku! Jak Ty autko odebrałeś chyba pierwsze w Twoim życiorysie :?:


Ja nie sprawdzam z listą w ręku co jest a czego nie ma. Kto ma ochote ten sprawdza a kto nie to nie. W poprzednim aucie miałem to starannie ukryte w nadkolu. Poza tym w bagażniku mam kratkę i dodatkową podłogę więc, nie wygląda to tak jak się tobie wydaje.
Pozdrawiam

Co to ma do rzeczy które to auto w moim życiorysie?

AndrzejM
 

01 kwi 2008 21:11

No jasne powodzenia w użytkowaniu sprwdż czy wszyskie są koła to też szczegół

Grzechu
 

01 kwi 2008 21:15

AndrzejM napisał(a):No jasne powodzenia w użytkowaniu sprwdż czy wszyskie są koła to też szczegół


Nie odpowiedzialeś na pytanie, jakie ma znaczenie, ktore to auto w moim życiu.

AndrzejM
 

01 kwi 2008 21:23

Stary to normalne jeśli któreś to uczysz się na błedach(sprawdzasz więcej detali} czy to takie trudne

Grzechu
 

01 kwi 2008 21:26

AndrzejM napisał(a):Stary to normalne jeśli któreś to uczysz się na błedach(sprawdzasz więcej detali} czy to takie trudne


No to ja w takim razie miałem zdecydowanie lepsze doświadczenia niż ty.

AndrzejM
 

01 kwi 2008 21:55

FANATYK :)

Grzechu
 

01 kwi 2008 22:07

. Przejawem fanatyzmu jest skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów.


W związku z tym rozumiem że piszesz o sobie :D ...

Następna strona
Powrót do Zawieszenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl