Pomocy w szukaniu części

Układ kierowniczy, koła, opony, felgi, hamulce itp.

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
slaweklipa
 

Pomocy w szukaniu części

25 sty 2012 22:47

Witam serdecznie, dopiero co zakupiłem moją pierwszą kijankę CEED, 1,6 CRDi, 2007 rok, 90 koni- byłem dzisiaj u mechanika, który na dzień dobry stwierdził, że trzeba wymienić:
- drążki kierownicze- 2 szt.
- końcówki drążka- 2 szt
- gumy stabilizatora przód- 2 szt.
- łączniki stabilizatora przód- 2 szt.

a także:

- gumy stabilizatora tył- 2 szt.
- łączniki stabilizatora- tył 2 szt.

uprzedził mnie, że nie będzie to mały wydatek i jednocześnie współczując, że kupiłem tak drogie w eksploatacji auto... :-(
Stwierdziłem, że nie będę popełniał tych samych błędów, co w przeszłości, wydając tysiące złotych u mechaników, nabijając im kasę, którą w postaci marży dorzucają na części.
Drodzy Forumowicze: mam ogromną prośbę- a że jestem kompletnym amatorem w kwestii części, potrzebuję informacji, gdzie najlepiej i najtaniej (drogą internetową) kupić ww. części, na co mam zwracać uwagę (w opisach części), jakie marki polecacie (oprócz orginalnych oczywiscie), poprostu potrzebuje kogoś, kto pomoże mi w znalezeniu i wyborze części i powie dosłownie: to kup, to się opłaca. Dzięki wielkie za pomoc!!! Slaw z Poznania

AUTOR WĄTKU
Krzysztof
 

Re: Pomocy w szukaniu części

26 sty 2012 06:36

closed
Ostatnio edytowano 02 gru 2012 18:55 przez Krzysztof, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
popmart
 

Re: Pomocy w szukaniu części

26 sty 2012 09:21

auto.kia.pl , po oryginały, jak co to sprowadzaja, ceny niezłe, jest jeszcze wie-le firm dla koreanców

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Pomocy w szukaniu części

26 sty 2012 09:59

popmart napisał(a):auto.kia.pl

dodam ,że jest to Nasz partner klubowy i mamy rabaty :ha :good
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
slaweklipa
 

Re: Pomocy w szukaniu części

26 sty 2012 17:03

Dziękuję bardzo koledzy, jedno pytanie co do sklepu auto.kia.pl- w jaki sposób upomnieć się o rabat?
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Pomocy w szukaniu części

26 sty 2012 20:01

Po rejestracji w sklepie wykonałem telefon do nich i powiedziałem ,że jestem z klubu i oni w systemie odpowiednio mnie zaszeregowali B)
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Powrót do Zawieszenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl