dlaczego kupiliście ceeda?

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
novee
 

12 kwi 2009 10:39

...a jest takie powiedzenie:
Są 3 główne cechy auta, dobre, szybkie i tanie. Razem mogą występować dowolne 2, ale tylko 2 z nich... :)

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

12 kwi 2009 12:12

A szkoda :(

kotin
Asystent Kierownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 31 paź 2008 11:17
Lokalizacja: Tczew
Grupa: Trójmiasto
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, optimum

12 kwi 2009 14:01

Jest też takie powiedzenie, ze jak chcesz mieć rzecz tanią i rzecz dobrą to musisz kupić obydwie. :P
Hmmm tylko teraz sam nie wiem jak to zinterpretować, czyżby Ceed nie był taki tani jednak? :D
SW 1,6 CRDi Beżowy oczywiście :)

AUTOR WĄTKU
darekt
 

12 kwi 2009 14:14

Tak sobie wyszło przez przypadek, ale nie żałuję. :P

AUTOR WĄTKU
Szukon
 

24 kwi 2009 11:26

Ja zakochałem się w mojej kijance od pierwszego wejrzenia :roll:
Oglądałem też inne samochody lecz w tym przypadku przeważyła cena do wyposażenia jak i również wygląd. Jest to moje pierwsze "duże auto" tej klasy i jestem happy :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
Damik
 

24 kwi 2009 12:48

Szukon napisał(a):Ja zakochałem się w mojej kijance od pierwszego wejrzenia :roll:
Oglądałem też inne samochody lecz w tym przypadku przeważyła cena do wyposażenia jak i również wygląd. Jest to moje pierwsze "duże auto" tej klasy i jestem happy :mrgreen:


W końcu jakieś pozytywne wypowiedzi, już myślałem, że Kijanki kupili sami malkontenci i tylko wybrzydzają. A takie posty napawają mnie optymizmem, że jednak dobrze wybrałem. Dzięki.

AUTOR WĄTKU
esliwinski
 

24 kwi 2009 12:59

bo mi się podoba

AUTOR WĄTKU
pitern
 

24 kwi 2009 14:45

..i nie kurzy sie w środku jak jeżdzę po szutrze :D

AUTOR WĄTKU
falco83
 

24 kwi 2009 15:59

Dominik ja też się zakochałem w moim prosiaku... lubie jego uszka... tłuściutki tyłeczek, grube kopytka.... :wink:

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

25 kwi 2009 10:34

falco83 napisał(a):Dominik ja też się zakochałem w moim prosiaku... lubie jego uszka... tłuściutki tyłeczek, grube kopytka.... :wink:

No. W czasie jazdy, majac slonce z tylu, cien lusterek wyglada jak uszy Szreka :)

AUTOR WĄTKU
moon
 

25 kwi 2009 10:58

Musiałam szybko z VATem uciec. Była sobota po południu, wszystkie salony poza KIA były zamknięte.
No i sąsiedzi nie maja motywacji to jeżdżenia gwoździem po lakierze. Oni maja glanc nówki Audi niebite z Reichu, a ja mam dziadostwo... ale nie jest porysowane przynajmniej.

AUTOR WĄTKU
jendrek
 

A na wyspach zadowoleni

27 kwi 2009 18:39

Tutaj link dla stałych malkontentów:
http://www.samar.pl/index.html?__la=pl& ... &new=52439
Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
gruby220
 

27 kwi 2009 20:05

Stosunek ceny do jakosci :)
Wyglad :)
Silnik :D
U mnie wygral z Aurisem i Octavia :lol:

AUTOR WĄTKU
novee
 

28 kwi 2009 10:02

Bo Cee'd to całkiem fajne auto, tylko obsługa w PL do d..y.

Ale tak przy okazji, to Octavka wygrała z Cee'dem, ale nie jest zaliczana do kompaktów

AUTOR WĄTKU
Sajmon
 

28 kwi 2009 10:24

novee napisał(a):Bo Cee'd to całkiem fajne auto, tylko obsługa w PL do d..y.

Ale tak przy okazji, to Octavka wygrała z Cee'dem, ale nie jest zaliczana do kompaktów?

Powinna być. Przecież wykorzystuje płytę podłogowa Golfa, a to przedstawiciel klasy kompakt.

AUTOR WĄTKU
gruby220
 

28 kwi 2009 16:42

Zgadza sie Octavia to klasa kompakt apropos porownujac wymiary wewnatrz auta wychodzi na korzysc ceeda...sprawdzilem :)

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

28 kwi 2009 16:43

gruby220 napisał(a):Zgadza sie Octavia to klasa kompakt apropos porownujac wymiary wewnatrz auta wychodzi na korzysc ceeda...sprawdzilem :)

Za wyjatkiem bagaznika ;)

AUTOR WĄTKU
gruby220
 

28 kwi 2009 16:47

<span>Kubeusz</span> napisał(a):Za wyjatkiem bagaznika

No tak :D choc niewiem jak to jest w SW bo jak kupowalem HB to jescze ich nie bylo nawet w salonach

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

28 kwi 2009 16:50

gruby220 napisał(a):
<span>Kubeusz</span> napisał(a):Za wyjatkiem bagaznika

No tak :D choc niewiem jak to jest w SW bo jak kupowalem HB to jescze ich nie bylo nawet w salonach

Przepastnosc kufta w Octavii jest zadziwiajaca :)
A SW to juz kombi.

AUTOR WĄTKU
adamg29
 

28 kwi 2009 16:51

Kupiłem, bo w tym segmencie i tej klasie cenowej ma jeden z lepiej sprawujących się automatów. Skrzynie Fordów/Opli/Toyot wymiękają, a te w VW/Audi/BMW są co prawda lepsze, ale za to 2x droższe.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl