dlaczego kupiliście ceeda?

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

28 kwi 2009 16:54

adamg29 napisał(a):Kupiłem, bo w tym segmencie i tej klasie cenowej ma jeden z lepiej sprawujących się automatów. Skrzynie Fordów/Opli/Toyot wymiękają, a te w VW/Audi/BMW są co prawda lepsze, ale za to 2x droższe.

Mnie urzekl wygladem na salonie genewskim :)

[OT]
Wlasnie. Automat. Coraz bardziej zaluje, ze nie wzialem automatycznej skrzyni... :(

AUTOR WĄTKU
gruby220
 

28 kwi 2009 16:57

<span>Kubeusz</span> napisał(a):Przepastnosc kufta w Octavii jest zadziwiajaca
A SW to juz kombi.

Hahaha...
:D masz racje...na codzien starcza HB choc przyznam ze na wyjazdy troche brak miejsca..ale daje rade

AUTOR WĄTKU
Robustus
 

28 kwi 2009 21:32

Mnie przekonało to, co mogę dostać za określoną (niewysoką) cenę. Mogliśmy wcześniej przez kilka miesięcy pojeździć kolejno służbowymi cee'd hb :o , corolką i focusem (wszystkie 1.4). Było coraz gorzej, gdzie focus ze swoim silnikiem to była porażka.

AUTOR WĄTKU
dziadekszuwarek
 

28 kwi 2009 21:59

Maj 2008 następna zachciewajka Agaty - NOWE AUTO!
pierwszy wybór Corsa D 3d gold - sylwetka super ok - (poprzednio Corsa B 1,4 Swing +spoooro dodatków)
- Honda Jaaz ciekawa oferta ze względu na gratisy ale na kolor 2 miechy oczekiwania - szkoda !
- dwie przejażdżki Cee'd-em i klamka zapadła - funkcjonalność (kolega ma A4 i jest ciasny)

AUTOR WĄTKU
Darek_Korbik
 

Dlaczego cee`d

29 kwi 2009 06:48

Cee`d-a kupiłem z uwagi na :
1. Cena i atrakcyjny rabat
2. Wygląd
3. Super silnik 1.6 CRDI - 115 KM - małe spalanie - średnio 5,3 ON
4. Stosunkowo bogate wyposażenie jak na COMFORT PLUS
5. Profesjonalne podejście sprzedawcy w ASO i bardzo miła obsługę.

Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
moon
 

29 kwi 2009 10:30

Profesjonalne podejście sprzedawcy


Fakt- tez na mnie to zrobiło wrażenie.

w ASO


i urok Pana Sprzedawcy minął.


...ale generalnie to fajne auto. Jak już pisałam kilkukrotnie- zapewnia swoista anonimowość. Nie ma na klapie napisane 2.0, czerwonych literek, szmerów bajerów, które drażnią w wielu autach i śmierdzą wiochą.

AUTOR WĄTKU
mjrPit
 

30 kwi 2009 21:55

dzisiaj prowadzilem VW Touran-a z tego roku. Wnętrzne jak z poprzedniej epoki, TDi głośne, choć fotele wygodniejsze, ciesze się że wybrałem Ceed-a :D

AUTOR WĄTKU
ludwig
 

06 maja 2009 19:07

wyglad+cena

AUTOR WĄTKU
kanko
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

28 lip 2009 17:39

Witam, oczywiście na swojego sw czekam jeszcze pare dni.Z zona razem chcieliśmy kupić kilkuletnią zafirę ,ale wszyscy znajomi przekonali nas do kupna, za ta cenę nowego auta.Z racji ,że cee'd cieszy sie bardzo dobra opinia postanowiliśmy go kupić ze względu na : cenę,funkcjonalność,elastyczny i oszczędny silnik ,za dobre wykończenie i oczywiście gwarancja.
Mam nadzieję ,że niedługo będę mógł napisać coś więcej napisać.
Pzdr Kanko

AUTOR WĄTKU
wenrzyk
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

29 lip 2009 11:40

A ja Cee'da kupiłem bo mi się podoba :D

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

29 lip 2009 11:42

wenrzyk napisał(a):A ja Cee'da kupiłem bo mi się podoba :D

No i slusznie :)
Wszak kijanka bardzo ladnym autkiem jest :mrgreen:
Ostatnio edytowano 29 lip 2009 12:51 przez Kubeusz, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
teon
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

29 lip 2009 12:51

-Wygląd
-Stosunek jakości do ceny
-Gwarancja
-Silnik który jest jest jednym z najlepszych w swojej klasie
-Jedyne auto w klasie które można za rozsądne pieniądze kupić z dieslem i automatem, który naprawdę jest dobry mimo 4 biegów.

AUTOR WĄTKU
KA
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

29 lip 2009 17:21

- cena/wyposażenie/przestronność
- "zasłyszane" (w większości dobre) opinie
- wygląd, szczególnie SW (ale to rzecz gustu)

AUTOR WĄTKU
wenrzyk
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

05 sie 2009 18:39

KA! Jaka rzecz gustu?! SW po prostu jest debeściak, tak samo jak Pan Wąski i jego mafia co też jest debeściak!!!
Choć HB ma takie fajne światła z tyłu, ale już niedługo, bo po liftingu już nie są takie urocze :P
Zapraszam na zakładkę: Wady i zalety, wątek HB czy SW? Tam właśnie debatujemy na temat co było pierwsze jajko czy kura... co ja piszę? miało być: co wybrać HB czy SW. ;P

AUTOR WĄTKU
Garfi3ld
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

07 sie 2009 10:46

Bo mnie nie stać na Mazdę 6 ani SuperB, po dotychczasowych przejściach ten samochód to porażka, gdyby nie leasing to bym sprzedał...

AUTOR WĄTKU
moon
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

07 sie 2009 14:12

;/
Przecież leasing też można sprzedać.
Jak jest porażka- wystaw na Allegro i już. Nie rozumiem takie cierpientnictwa na siłę.
Skody się nie psuja- będzie Pan zadowolony.

AUTOR WĄTKU
Garfi3ld
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

08 sie 2009 20:56

pół roku, 3kkm, 2 razy spadek mocy bez powodu, sp.... radio a teraz lakier złazi- to nie cierpiętnictwo to GÓ..O nie samochód, nawet meganka psuła się raz na 20kkm. diabloo

AUTOR WĄTKU
wenrzyk
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

14 sie 2009 17:32

A ja zrobiłem 6500km w ciągu trzech miesięcy i jedyne na co narzekam to to, że niestety ciągle trzeba tankować. Jak wymyśla taki samochód co nie trzeba będzie lać do niego drogiego paliwa to wtedy powiem, że cee'd jest be.
A jak na razie to jestem bardzo zadowolony.
Widocznie Garfi3ld trafiłeś jakiś kiepski egzemplarz, ale takie rzeczy się zdarzają nawet w największych koncernach i nawet u toyoty.

AUTOR WĄTKU
krymek
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

14 sie 2009 17:49

15000 km w 7 miesięcy, bez problemów :) pełne zadowolenie!!!

AUTOR WĄTKU
kokos89
 

Re: dlaczego kupiliście ceeda?

09 lis 2009 20:22

Dlaczego kupilem ceeda? W przypadku mojego prosiaka przewazyly:

1. relacja ceny do tego, co za te cene otrzymuje (wyposazenie, silnik)
2. wyglad zewnetrzny - prosiak podany na bialo po prostu ogromnie mi sie podoba :)
3. gwarancja (slyszy sie o niej wiele niepochlebnych komentarzy - osobiscie nie mialem jeszcze okazji do powazniejszych usterek i chcialbym, by tak zostalo)
4. poprzednie auto - poruszalem sie leciwym Pridem spod szyldu KIA ; pomimo fatalnej blachy, dizajnu lat 80. i nijakosci nigdy mnie nie zawiodl - lalem i jechalem:)
5. sensowna oferta zakupu jaka przedstawiono mi w salonie

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl