Czujniki parkowania - montowane w serwisach !

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
_Sebek_
 

Czujniki parkowania - montowane w serwisach !

10 wrz 2007 19:02

Witam Wszystkich.

Od 30 lipca czekam sobie spokojnie na zamówionego SW. Podczas podpisywania umowy dostałem "gratis" czujniki parkowania i autoalarm.

W związku z tym moje pytanie: czy wspomniane dodatki są… oryginalnie montowane w fabryce - czy doinstalowywane u dealera?

...Dzisiaj byłem przejazdem w salonie KIA i widziałem jak jeden koleś, klnąc pod nosem, robił dziury wiertarką… w tylnym zderzaku beżowego ceeda SW...

Jestem ciekawy jak z fachowością… i estetyką… takiej operacji.

Uczulam na to wszystkich którzy mają… zamówione w opcji czujniki.

AUTOR WĄTKU
less
 

10 wrz 2007 19:12

z tego co wiem to wszystkie czujniki są… montowane w serwisach. Na materiałach reklamowych Ceeda widać co prawda czujniki ale one są… inne (pod kolor nadwozia) niż te z serwisu. To samo jest z alarmami. Co do estetyki to w moim przypadku nie ma problemu bo autko będę miał czarne a czujniki też są… czarne

AUTOR WĄTKU
kostel
 

10 wrz 2007 20:05

Jestem ciekawy jak z fachowością i estetyką takiej operacji.

Uczulam na to wszystkich którzy mają zamówione w opcji czujniki.



który to salon z serwisem, domniemam że skoro kolega pochodzi z miasta frankenstein to zapewne Wrocław ??

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

10 wrz 2007 21:12

Czujniki domontowywane w serwisie

Czujki sa czarne, ale nie mam z tym problemu. Montaz wykonany prawidlowo, nic nie widac na zderzaku.

Jak w koncu zrobie fotki, to bedzie widac :)

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
MAJKEL
 

10 wrz 2007 21:55

Ja kupiłem na aukcji internetowej czujniki w kolorze nadwozia i poprosiłem w salonie o zamontowanie. Kręcili nosem, że nie ich, ale założyli (gratis). A i tak tańsze były niż ich salonowe nielakierowane. Można kupić każdy najpopularniejszy kolor, a jak się chce mieć w kolorze idealnym (dokładnie tym samym co lakier auta) to koszt lakierowania ok 150zł

AUTOR WĄTKU
oskarq
 

10 wrz 2007 23:12

MAJKEL napisał(a):Ja kupiłem na aukcji internetowej

A jakie kupiłeś? Bo na allegro jest ich dużo i znacznie tańsze niż w salonie?

Oskar

AUTOR WĄTKU
MAJKEL
 

11 wrz 2007 07:49

Takie zwykłe raczej tzn 4 sensory bez wyświetlacza tylko "piszczałka" kosztowały 110zł, ale sprawują… się bez zarzutów

AUTOR WĄTKU
_Sebek_
 

11 wrz 2007 20:01

kostel napisał(a):...który to salon z serwisem, domniemam że skoro kolega pochodzi z miasta frankenstein to zapewne Wrocław ??...


WROBUD, na ulicy Szczecińskiej.

Moje auto zamówiłem jednak w GAM-ie, na ul.Żmigrodzkiej (nieporównywalnie lepsza jakość obsługi handlowej), Pan z WROBUD-a bardziej zniechęcał jak zachęcał, więc mu podziękowałem...

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl