:?: Relingi dachowe i nie tylko

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
salsaman
 

:?: Relingi dachowe i nie tylko

23 wrz 2007 11:29

no właśnie.... relingi dachowe dostępne są tylko w kolorze "serbrnym" (w rzeczywistości jest to matowy jasnoszary). I tu moje pytanie: ma ktoś cee'da SW w ciemnym kolorze? jak relingi z tym wyglądają? bo ja planuję black pearl ale na żywo nie widziałem jak to się komponuje....

z kolei listwy ochronne tylko jako czarny plastik.... ( u mnie bez znaczenia bo auto i tak czarne będzie :) )

no kolorki w środku. Dealer mi powiedział, że w optimum+ tylko aluminiowe lub beżowe ... ????? hmmm nie chcę mieć czarnej bryki z beżowym wykończeniem wnętrza..

AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

23 wrz 2007 12:18

JeĹźeli chodzi o beĹźowe wnętrze to wygląda to ładnie. Ja zamawiając autko zobaczyłem tylko kawałek materiału tapicerki (mam materiał połączony ze skórą) i nie wiedziałem ze podsufitka i wstawki w desce beda beĹźowe ale jak odbierałem auto to sie mile zaskoczyłem. Moim zdaniem beĹź jest lepszy od srebrnego. Aha teĹź mam kolor black pearl :D

AUTOR WĄTKU
less
 

Re: :?: Relingi dachowe i nie tylko

23 wrz 2007 16:45

salsaman napisał(a):no właśnie.... relingi dachowe dostępne są tylko w kolorze "serbrnym" (w rzeczywistości jest to matowy jasnoszary). I tu moje pytanie: ma ktoś cee'da SW w ciemnym kolorze? jak relingi z tym wyglądają? bo ja planuję black pearl ale na Ĺźywo nie widziałem jak to się komponuje....

z kolei listwy ochronne tylko jako czarny plastik.... ( u mnie bez znaczenia bo auto i tak czarne będzie :) )

no kolorki w środku. Dealer mi powiedział, że w optimum+ tylko aluminiowe lub beżowe ... ????? hmmm nie chcę mieć czarnej bryki z beżowym wykończeniem wnętrza..


Ja mam blackpearl i IMO relingi w takim kolorze są OK. To jednak kwestia gustu bo moja kobita uważa że czrne byłyby lepsze.

AUTOR WĄTKU
cyberstorm
 

23 wrz 2007 18:37

Witam

Kia Cee'd Black Pearl
Obrazek

Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
masiu
 

23 wrz 2007 19:35

ja mam abyss blue i wygląda ok. na czarnym relingi srebrne też mi się podobały

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl