Oryginalne podzespoły

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Lubią ten wątek: Bing [Bot]
AUTOR WĄTKU
GregWeb
 

Oryginalne podzespoły

17 gru 2007 19:33

Ktoś, gdzieś chyba na tym forum podawał ciekawe zestawionko przez kogo (jakiego producenta) produkowane są oryginalne podzespoły w ceedzie. No szlag mnie trafił, bo nie mogę tego w szukajce odnaleźć, a naszło mnie dowiedzieć się ktoj est producentem ESP. Może ktoś podpowie :)

AUTOR WĄTKU
foksik99
 

17 gru 2007 19:49

bosch ?

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

17 gru 2007 20:06

http://www.ceed.fora.pl/dzial-ogolny,1/ ... ow,77.html

To z innego forum. Też je przeciez znacie. :)

AUTOR WĄTKU
GregWeb
 

17 gru 2007 20:33

Dzięki! Pewnie,że znamy to forum :wink:

AUTOR WĄTKU
GregWeb
 

17 gru 2007 20:51

Atak na marginesie to sprawdziłem, że ESP robi Bosch, a to w kontekście nowinki w poniższym linku dobrze rokuje dla naszych kijanek. Tylko czy to o tych samych układach mowa.
link: http://www.samar.pl/index.html?__la=pl& ... &new=14996

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

17 gru 2007 22:01

ale coś mi się zdaje, że to zestawienie nie do końca odpowiada prawdzie. np. reflektory i lampy tylne wcale nie produkuje VALEO lecz koreański SEOGUN - brzmi jak szogun ;). ale fotele się na przykład zgadzają ...

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

17 gru 2007 22:21

Ja tam widzę lampy Hella.

AUTOR WĄTKU
GregWeb
 

17 gru 2007 22:46

Rear lamps - Hella
Headlamps - Hella
No jakby nie czytać to tylko Hella

AUTOR WĄTKU
reni
 

29 gru 2007 23:42

To jest zdjecia ktore zamiescilem jakis czas temu zanim zapisalem sie na to forum :-) pochodzi z miedzynarodowego czasopisma branzowego i mysle ze odpowiada prawdzie. Jak mam w Kijance na reflektorach napisane Hella :-) Pewnie maja dwoch dostawcow albo zmienili aby ograniczyc koszty. Czytalem np ze wielu dostawcow planowalo ze beda takze dostarczac podzespoly do I30 ale okazalo sie ze Hyundai wybral tanszych dostawcow - tak bylo np z JC.

Moja firma od wielu lat produkuje ESP tyle ze dla Continental Teves. Musze powiedziec ze to swietne uklady, bardzo zaawansowane i ciekawe w konstrukcji. Sercem jest sensor ktory mamy pod fotelem kierowcy a ktory rozpoznaje polozenia samochodu w osi X i Y. W Volvo takze w osi Z. Jezeli uklad rozpozna ze samochod zaczyna zmieniac polozenie w jednej z osi zaczyna dzialac. Dodatkowo wspolpracuje z ukladem ABS i zaczyna dzialac jak samochod wpada w poslizg.....

A jeszcze jedno uklad EPS jaki mamy w Kijankach produkowany jest w Poznaniu :-) Moja firemka wlasnie je produkuje.

Pozdrawiam
Reni

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

01 sty 2008 22:22

pomyliłem się z tym VALEO - ale, że niektórzy mają lampy "HELLi" - to mnie dziwi ... myślałem, że jest jeden dostawca....

Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl