zabezpieczenie przeciw kradzieży

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
kris
 

zabezpieczenie przeciw kradzieży

26 gru 2007 10:08

witam,
jakie stosujecie zabezpieczenia przeciw kradzieży auta ?
które warte są zainstalowania ?
mechaniczne czy elektyczne ?
jeżeli mechaniczne to jakie ?

AUTOR WĄTKU
KZ
 

Re: zabezpieczenie przeciw kradzieży

26 gru 2007 10:20

kris napisał(a):witam,
jakie stosujecie zabezpieczenia przeciw kradzieży auta ?
które warte są zainstalowania ?
mechaniczne czy elektyczne ?
jeżeli mechaniczne to jakie ?


Alarm z salonu i nic więcej.

AUTOR WĄTKU
oskarq
 

Re: zabezpieczenie przeciw kradzieży

26 gru 2007 11:38

kris napisał(a):witam,
jakie stosujecie zabezpieczenia przeciw kradzieży auta ?

na razie zamówiłem alarm ale zastanawiam się nad blokadą skrzyni biegów. To jest chyba najbardziej bezpieczne i troche utrudni zycie potencjalnego złodziejowi

AUTOR WĄTKU
kris
 

26 gru 2007 12:34

hmm,
też myślałem nad alarmem i myślę, że chyba nie na wiele on się zda. Z tego co widzę to nikt nie reaguje na "wyjące" alarmy więc złodziej spokojnie może się dalej kręcić udając właściciela próbującego wyłączyć alarm. Myślę, że zabezpieczenie skrzyni jak np to http://moto.allegro.pl/item288870670_bl ... iegow.html
sprawdzi się dużo lepiej.

AUTOR WĄTKU
KZ
 

26 gru 2007 12:54

kris napisał(a):hmm,
też myślałem nad alarmem i myślę, że chyba nie na wiele on się zda.


Alarm się w zasadzie "zdaje" tylko do ubezpieczenia, a że za niego nie dopłacałem to mi specjalnie nie przeszkadza...

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

26 gru 2007 13:49

<span>kris</span> napisał(a): Myślę, że zabezpieczenie skrzyni jak np to http://moto.allegro.pl/item288870670_bl ... iegow.html
sprawdzi się dużo lepiej.


Odkręcam gałeczkę na dżwigni zmiany biegów i odjeżdżam. :D

AUTOR WĄTKU
KZ
 

26 gru 2007 13:52

A tak poza tym to myślicie że ktokolwiek będzie chciał to ukraść ?

AUTOR WĄTKU
lalas
 

26 gru 2007 14:44

wątpie :D

AUTOR WĄTKU
xedo
 

26 gru 2007 18:46

m.in przez to kupiłem KIA;]

AUTOR WĄTKU
kostel
 

26 gru 2007 19:12

ja nie słyszałem jeszcze o kradzieży auta marki kia
włamania owszem najczęściej po radio lub pozostawionego laptopa na tylniej kanapie hii

AUTOR WĄTKU
kris
 

26 gru 2007 19:21

Panowie !!!!!!!
nie ceńcie tak nisko swoich samochodów !!!!!
Toż to jest ponad 50000 pln !!! Jakieś zabezpieczenie mu się chyba należy ??? !!!!!!
W końcu jest to auto które będzie niedługo na ustach wszystkich zainteresowanych motoryzacją w Europie !!!

AUTOR WĄTKU
_soma_
 

26 gru 2007 19:38

Podobno KIA nie kradną.

AUTOR WĄTKU
kris
 

26 gru 2007 19:41

do czasu !!!! :)
ale oczywiście obyś miał rację, to także w moim interesie !

AUTOR WĄTKU
KZ
 

26 gru 2007 19:42

kris napisał(a):W koĂącu jest to auto ktĂłre bĂŞdzie niedÂługo na ustach wszystkich zainteresowanych motoryzacjÂą w Europie !!!


Jasne, podobno radzieccy miliarderzy w tej chwili przesiadajÂą siĂŞ z RR i Ferrari na Cee'dy....

AUTOR WĄTKU
kris
 

26 gru 2007 20:03

ci to zapewne przesiądą się na lexusy itp ale pozostali zamierzający zakupić auto dobrze wyposażone w "przystępnej" cenie na pewno tak !!!
i nie ma w tym przesady. Wystarczy popatrzeć na ceny i wyposażenie.
Myślę, że to auto ma przed sobą bardzo dobre perspektywy.

AUTOR WĄTKU
KZ
 

26 gru 2007 20:33

kris napisał(a):Myślę, że to auto ma przed sobą bardzo dobre perspektywy.


Oczywiście, głównym powodem jest to że akurat je mamy :) Dobra, już się nie odzywam...

Żeby było merytorycznie - ja swoje trzymam albo na parkingu wielopoziomowym na strzeżonym osiedlu, albo na terenie jeszcze bardziej strzeżonej firmy, sporadycznie go zostawiając na mieście więc się kradzieży niespecjalnie obawiam...

AUTOR WĄTKU
kris
 

26 gru 2007 20:39

ja akurat go jeszcze nie mam ale złodziei w tym kraju nie brakuje. Chociaż jak się czyta statystyki to kradzież samochodów wyraźnie spadła w ostatnim czasie więc czasy największego nasilenia złodziejstwa mamy już chyba w końcu za sobą. Trzeba jednak o jakimś zabezpieczeniu chyba pomyśleć. To nie skandynawia czy Szwajcaria. To jednak jeszcze troche zapyziała Polska.

AUTOR WĄTKU
_soma_
 

26 gru 2007 22:32

specjaliści od złodziejki też w Irlandii :wink:

AUTOR WĄTKU
Zeli
 

26 gru 2007 23:06

ja mam standardowy alarmik
ponadto trzymam go w strzeÂżonym garaÂżu poziomowym (jakby takiego nie byÂło to pewnie staÂłby na otwartym parkingu strzeÂżonym)
w pracy ojciec teÂż go trzyma w garaÂżu strzeÂżonym - tak wiĂŞc warunki ma boskie :)
Za bardzo teÂż nie staramy sie zostawiaĂŚ auta gdzie popadnie i tu nie chodzi nawet o samÂą kradzieÂż ale o jakieÂś uszkodzenia mechaniczne zewnĂŞtrzne.

A tak jak ktoÂś juÂż pisaÂł powyÂżej, to najczĂŞstsze kradzieÂże sÂą te przez ÂłepkĂłw zakapturzonych po jakieÂś cenne przedmioty znajdujÂące sie na widoku w aucie. I niestety sami sobie jesteÂśmy temu winni najczĂŞÂściej przez nieuwagĂŞ.
Bo nie sÂądzĂŞ Âżeby Cee'dy kradli na czĂŞÂści lub na jakieÂś podobne niecne cele, bo kara jest taka sama za kradzieÂż auta o wartoÂści 50tyÂś zÂł czy 300tyÂś zÂł - chyba Âże do jakiegoÂś napadu na bank :]

AUTOR WĄTKU
kris
 

27 gru 2007 07:33

dzięki wszystkim za uwagi,
i pozdrawiam

Następna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl