Świecący AIRBAG

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Walja
 

Re: Świecący AIRBAG

29 sie 2009 15:36

Tak miałem coś podobnego, stwierdzono uszkodzenie czujnika przyśpieszenia w prawym kole, wymieniono i od tego czasu mam spokój. :)

AUTOR WĄTKU
neekee
 

Re: Świecący AIRBAG

21 sty 2010 21:55

U mnie bylo to wielokrotnie... Za kazdym razem mowili ze cos sie poluzowalo i po 10 minutach bylo juz OK...
Troche mnie to dziwilo ale moze tak to bylo. Po trzecim razie ponownie szybko sobie z tym poradzili i powiedzieli ze jak sie to ponownie pojawi to bedzie trzeba sprawdzic elektryke... Oczywiscie pojawilo sie po kilku tygodniach... Przyjechalem powiedzialem ze to nie pierwszy raz i ze tym razem mieli sprwdzic elektryke... Co uslyszalem?
"Niech Pan zostawi samochod. My to dzis sprawdzimy i zadzwonimy do Pana.: Na drugi dzien juz bylo ok. Napewno elektryki nie sprawdzili bo poprzednio mowili ze bedzie to trwalo ok 3 dni.
I tak sobie jezdzilem. Kontrolka sie nie swiecila wiec wydawalo sie ze wszystko ok az tu nagle dzwon. Wjechalem kolesiowi w tylek. Szybko nie jechalem. w Kazdym razie poduszki nie wyskoczyly ale kontrolka znowu swoje... Samochod teraz dojechal do warsztatu. Mam nadzieje ze naprawde usuwali ta usterke we wlasciwy sposob bo nie chcialbym sie dowiedziec ze poduszka powinna wyskoczyc przy tym uderzeniu...
Pozdrawiam
Pawel

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl