wycieraczki

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
misiek1
 

19 gru 2007 21:54

Ja patrzyłem tylko na ceny,mocowania sprawdze przy nastepnym tankowaniu

AUTOR WĄTKU
lalas
 

19 gru 2007 22:06

no właśnie pisałem kilka postów temu, że wycieraczki to nie problem, można dobrać od kilku producentów, problemem jest mocowanie pióra do ramienia wycieraczki clapping clapping clapping

AUTOR WĄTKU
Goldenos
 

20 gru 2007 01:50

Ja się ostatnio u jakiegoś dystrybutora na allegro dowiedziałem, że w najnowszym katalogu Valeo już są wycieruchy dla naszego auta.
Info też dostałem takie, że będą pewnie dostępne po nowym roku.
Czyli pozostaje uzbroić się w cierpliwość i póki co mazać po glasach firmowym szitem :twisted:

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

27 gru 2007 12:14

pasują od octavki II 130zł - w salonie za komplet :?

AUTOR WĄTKU
Goldenos
 

27 gru 2007 12:36

A widziałeś, próbowałeś, zakładałeś, sam kupiłeś i zainstalowałeś?????
Czy może tylko słyszałeś???

AUTOR WĄTKU
lalas
 

27 gru 2007 13:39

IrKo napisał(a):pasują od octavki II 130zł - w salonie za komplet :?


130 zł za komplet to taniocha :wink:

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

27 gru 2007 17:35

lalas napisał(a):
IrKo napisał(a):pasują od octavki II 130zł - w salonie za komplet :?


130 zł za komplet to taniocha :wink:


Problem nie w dlugosciach tylko w mocowaniu, a to AFAIK w oktawii jest inne. :twisted:

AUTOR WĄTKU
lalas
 

27 gru 2007 20:54

zajcol napisał(a):
lalas napisał(a):
IrKo napisał(a):pasują od octavki II 130zł - w salonie za komplet :?


130 zł za komplet to taniocha :wink:


Problem nie w dlugosciach tylko w mocowaniu, a to AFAIK w oktawii jest inne. :twisted:


wiesz ja przez cały ten wątek trąbie, że problemy są z mocowaniem a nie długościami, padły już hasła, że na Statoil są po 40 zeta, że z Oktavii pasują itp :twisted:

clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping

ja ktoś jeszcze będzie pisał mądre rady na temat wycieraczek niech się upewni, że MOCOWANIA PASUJĄ !!!!!!!

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

27 gru 2007 21:25

Gość mnie tak wkręcił że mu uwierzyłem i od razu sie pochwaliłem na forum :oops: To fakt nie sprawdziłem bo mu zaufałem:( bo jeden facio już łykną bo były tanie :evil:
Sprawdziłem na własnej skórze - nie pasuje :twisted: inne mocowanie :twisted: A do pasażera dłuższa o kilka cm. A niech szlak trafi reklamę - bo reklama dźwignią handlu :evil:
UPS! Sami rozumiecie chciałem dobrze, a tu taka wtopa giverose
To przestroga dla innych co by nie łykali wszystkiego jak pelikany :wink:
PS
Nie zmienia to faktu że octavka ma tańsze piórka :wink:

AUTOR WĄTKU
lalas
 

27 gru 2007 22:23

"spoko majonez" każdy się może pomylić, ja zaraz na początku zwracałęm uwagę abyście sprawdzili mocowania, nowe auto i mocowania też nowe :)

AUTOR WĄTKU
Zeli
 

27 gru 2007 23:26

IrKo napisał(a): A niech szlak trafi reklamę - bo reklama dźwignią handlu :evil:


od nowego roku wedle prawa reklama ma podawać całą prawde i tylko prawde :] może sie skończy to naciąganie

AUTOR WĄTKU
hansio
 

28 gru 2007 10:44

Dzis :) zaptalem w ramach ciekawosci ile kosztuja wycieraczki w hyundaiu ..... ii 440pln komplet wylacznie na zamowienie. :?

AUTOR WĄTKU
lalas
 

28 gru 2007 12:52

chyba na głowę upadli :lol: prawie jak do Maybacha :lol: :lol:

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

28 gru 2007 13:02

Chyba komuś sufit komuś na łeb spadł 8) . Nigdy w życiu nie dam takich pieniędzy za pióra :!: .

AUTOR WĄTKU
lalas
 

28 gru 2007 18:02

Wojtas napisał(a):Chyba komuś sufit komuś na łeb spadł 8) . Nigdy w życiu nie dam takich pieniędzy za pióra :!: .


toż to rozbój w biały dzień, może Valeo jakoś z początkiem nowego roku wprowadzi na rynek swoje zamienniki oby szybko :) , choć jak i tak już mam nowe KIA-nowskie za 230 zł komplet :wink:

Avatar użytkownika
Ibanezq
Kierownik zmiany
 
Posty: 157
Dołączył(a): 18 lip 2007 18:49
Lokalizacja: Warszawa/Siedlce

28 gru 2007 18:07

A w ogóle to dlaczego nowe? Stare sie zużyły tak szybko już?

AUTOR WĄTKU
lalas
 

28 gru 2007 18:11

Ibanezq napisał(a):A w ogóle to dlaczego nowe? Stare sie zużyły tak szybko już?


ano niestety :cry: szczególnie pióro od strony pasażera :cry:

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

28 gru 2007 21:36

<span>lalas</span> napisał(a):toż to rozbój w biały dzień, może Valeo jakoś z początkiem nowego roku wprowadzi na rynek swoje zamienniki oby szybko , choć jak i tak już mam nowe KIA-nowskie za 230 zł komplet

Mam znajomego który współpracyje z Boschem poproszę go żeby spytał czy czasem już nie produkują piórek do naszych bolidów może będzie coś taniej niż te orginały - mam taką nadzieję :P

pozdr

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

28 gru 2007 21:43

<span>Wojtas</span> napisał(a):Mam znajomego który współpracyje z Boschem poproszę go żeby spytał czy czasem już nie produkują piórek do naszych bolidów może będzie coś taniej niż te orginały - mam taką nadzieję

Właśnie Bosch produkuje gumki na pierwszy montaż do ceeda. :) to te właśnie oryginały są.

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

28 gru 2007 23:07

Ale może w sklepie normalne ceny będą - bo to co podaje servis to rece odpadaja jak za dwa pióra trzeba dac 280zł. Zapytać warto, bo to jeszcze nie kosztuje :)

pozdr

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl