Ciagly pisk czujnika parkowania

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
radekcza
 

Ciagly pisk czujnika parkowania

14 maja 2008 07:51

Hej,

dzisiaj rano po wrzuceniu wstecznego zamiast jednego piknięcia czujnika parkowania słyszę ciagły pisk, czujniki sprawdzałem i są czyste. Czy ktoś może miał coś takiego i wie jak sobie z tym poradzić (może jakiś reset) ? Czy pozostaje mi wizyta w ASO ? :(

_________________________
Ceed SW 1,6 CRDI

AUTOR WĄTKU
magbob
 

14 maja 2008 08:24

O tak, miałem takie coś, skończyło się na wymianie 2 czujników.

Podjedź tam gdzie Ci montowali ....

AUTOR WĄTKU
Prominek
 

14 maja 2008 08:51

zwarka na którymś z czujników ... zapraszam do ASO

AUTOR WĄTKU
radekcza
 

14 maja 2008 13:52

oki no to dzieki wielkie do ASO umowiony juz na piatek jestem :(

AUTOR WĄTKU
bercik7522
 

14 maja 2008 14:13

Tez tak mialem ze czujniki widzialy sciane,wymieniono centralke na nowa i teraz spokoj :D

AUTOR WĄTKU
radekcza
 

05 cze 2008 08:02

po 3 wizytach w ASO , chyba wreszcie wymienili czujniki i jak narazie problem zniknąl :) - pojezdizmy zobaczymy

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

05 cze 2008 09:01

Chyba pocofamy heh :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
gs
 

05 cze 2008 20:56

auto odebralem w sobote 31 maja i juz mam to samo :(
Tylko w moim przypadku minelo i teraz pewnie chwilowo jest ok.

AUTOR WĄTKU
navigator
 

13 lip 2008 10:44

:o wlasnie dwa dni temu przy cofaniu nagle ten normalny pikajacy dzwiek (oczywiscie jak jest przeszkoda) zanikl i przemienil sie w chrapliwy dziwny dzwiek. czujniki dzialaja bezzarzutu, nawet pomyslalem ze to dobrze bo zamiast tego pisku mam cichy - trudno okreslic co to za dzwiek, ale jest cichy. Pomyslalem o tym ze mimo to zagladne do ASO ale wlasnie dzis rano jak cofalem to na poczatku byl nadal ten chrapliwy cichy dzwiek i NAGLE wrocilo do normalnego piskliwego. Oj, dziwna to sprawa - dalej twierdze ze montuja niestety jakies tandetne i najtansze czujniki. Poczekamy i poobserwujemy czy znowu dzwiek zaniknie i musze sprawdzic czy kazdy czujnik dziala jak nalezy. Mieliscie podobne problemy ...? :evil:

AUTOR WĄTKU
lukas261
 

13 lip 2008 15:19

tez tak mam gdy sie nagrzeja za kazdym razem piszcza ale to jak gdyby nic czujniki za 100zl :P tak samo alarm:P

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

14 lip 2008 07:29

Z czujnikami to jest tak kazde ASO montuje je w własnym zakresie i gwarancji mozna dobiegać sie tylko u nich :) i niestety nie sa dto dobrej klasy czujniki u mnie czesto jest tak ze piszcza ciągłym dzweiekiem a przeszkody z tyłu nie ma ostatni sie mi to zdarza coraz zadziej naszczęście ale jest.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl