kapanie spod auta

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
clout
 

kapanie spod auta

20 lip 2008 18:09

Zauważyłem wczoraj na postoju w trasie iż coś kapie spod auta ...
Kapanie ma średnią prędkość a po dotknięciu plamy palcami mogę jedynie stwierdzić że ciecz ta nie ma zapachu ani koloru, nie jest też lepka ... co to może być do licha ? Wszystkie wskaźniki są OK, temperatura w normie, więc chyba nie jest to nic z chłodzeniem, klima też działa normalnie ...
Wyciek ma miejsce w okolicach prawej półośki - tyle przynajmniej widzę spoglądając od spodu a później od góry przy otwartej masce, ale dokładnego miejsca wycieku w rodzaju pękniętego wężyka czy czegoś w tym rodzaju nie znalazłem.

Oczywiście jutro skoczę do skamiarskiego szczecińskiego serwisu gdzie pewnie powiedzą mi że nie widzą żadnej usterki, ale profilaktycznie chciałem zapytać was czy może kojarzycie co może być ...

Z tym że tak jak pisałem samochód działa idealnie, nie zauważyłbym tego gdybym nie musiał się schylić do zawiązania buta :-)

AUTOR WĄTKU
forrestgump
 

20 lip 2008 18:15

<span>clout</span> napisał(a):klima też działa normalnie ...

najbardziej prawdopodobne wytłumaczenie

AUTOR WĄTKU
forrestgump
 

20 lip 2008 18:17


AUTOR WĄTKU
Sensation
 

20 lip 2008 20:29

nie iwem co tam forrest zapodal, ale daj se na luz. przeciez to klima. poza tym, jesli Cie to tak mocno męczy, poloz sie pod autem, wszystko co wycieka z ukladu waznego dla Ciebie ma jakis zwykle kolor, zapach, a przede wszystkim jakis smak (tak, smak!). klima to poprostu skroplone "nic" wiec to jest klima i tyle :wink:
tymbardziej ze akurat wlasnie tam gdzie piszesz wisi sobie rurka z budy zaślepiona niczym...

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

20 lip 2008 20:35

to pytanie nadaje się do działu
najczęstszych zadawanych pytań ;)
odpowiem więc tak jak z reguły mówią to serwisy
tak ma być...

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6556
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

20 lip 2008 22:24

Clout- przejrzyj wątek wskazany przez forrestagumpa, tam masz wyjaśnienie. A ten wątuś do closed
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl